Ціни

 

Вартість 1 тренування в тренажерному або груповому залі – 50 гривень.

Ви завжди можете скористатися послугою «Персональне тренування» – інструктор нашого фітнес залу складе програму спеціально для Вас і на протязі 1,5 години буде контролювати ваше тренування. Така послуга сплачується додатково до придбаного Вами абонементу в розмірі 66 гривень.

Для наших клієнтів діє зручна функція «Замороження» , «Розмороження» придбаного Вами діючого абонементу . У випадку , якщо Ви по якійсь причині не маєте змоги відвідувати наш фітнес клуб, Ви маєте змогу «Заморозити» свій абонемент, щоб не втратити свої заняття (розповсюджуєтся не на всі абонименти).

«Розписання дієти» . Інструктор нашого клубу складе план харчування ( для схуднення або для набору маси ) відповідно до ритму Вашого життя. Вартість одноразового розписання дієти складає 120 гривень.

Діти. Вхід в тренажерний зал для дітей віком до 8 років – безкоштовний. Для дітей віком від 9 до 11 років діє  знижка 20 % на абонементи та одноразовий вхід. Вартість персонального тренування 66 гривень.

Для людей з фізичними порушеннями (інваліди)  діє знижка 20 % на будь – який абонемент, крім акційних, та  персональних занять.

FITMIX новий рафік
PERSNON1 (1) (1) (1)
Yoga lates 12 (1) (1)